Грунтовки

 

Придбати грунтовку на Україні

Грунтування - невід'ємний етап в організації будівельно-ремонтних робіт, який дозволяє значно поліпшити властивості стін всередині або зовні будівлі, гарантуючи високу зчеплення і естетику кінцевого результату після обробки.

Грунтовка: ціни і особливості вибору

Залежно від типу оброблюваної поверхні, грунтовка для стін може виконувати різні функції:

 • Для пористих поверхонь (стяжка, пористий бетон і т. Д.) Підійдуть грунтовки з глибоким проникненням, вони зміцнюють поверхню, знижують поглинання матеріалу. Для гіпсових, деревостружкових та інших видів підстав рекомендується купити грунтовку, здатну захистити поверхню від впливу вологи, оскільки вона руйнує і деформує подібні матеріали. Грунтовка захистить матеріал від грибка, гниття, цвілі.
 • Для ідеально рівних поверхонь дуже важливо забезпечити максимальне зчеплення з майбутніми оздоблювальними матеріалами (клеєм, шпаклівкою і т. Д.). Тому рекомендована грунтовка для бетону, в складі якої кварцовий пісок (дрібного дроблення) або інший абразивний матеріал, зрадник поверхні майже непомітну шорсткість і відмінні адгезійні властивості.

Таким чином, суміші виконують три важливі завдання:

 • знижують всмоктує здатність і зміцнюють (глибоко проникають в пори поверхонь різного типу);
 • вберігають від вологи - створюють захисний шар, що дозволяє перешкоджати проникненню вологи від наносяться клейових складів, шпаклівки, фарби і т. п .;
 • збільшують адгезію за рахунок створення шорсткості, а значить, гарантують збільшення площі контакту з різними оздоблювальними матеріалами.

 Залежно від того, для якої поверхні буде використовуватися грунтовка, ціна в Україні на матеріал варіюється.

Де придбати грунтовку для стін?

Пропонуємо вашій увазі великий вибір: грунтуючі фарби, акрилові універсальні склади, Глубокопроникающая та інші матеріали. Перед вами зручна навігація каталогу, а також докладний опис кожної позиції. Підібрати найбільш відповідний склад і кращу пропозицію не складе труднощів. Суміші представлені такими брендами, як: Ceresit (Henkel), Super Star, грунтовка (ціна одна з найдоступніших) Зебра, Великою популярністю користуються марки Knauf, Polimin, Semin, Тріора.
Якщо вам необхідно привезти ґрунтовку в Київ, по області, а також в будь-які інші регіони, ми готові зробити доставку матеріалів.

 

 • 20.03.2019
 • Види технічних дверей PORTA | Польща
  11.02.2019
  Для громадських будівель ми пропонуємо звуковий дверний блок RW = 27 дБ або RW = 32 дБ (технічні двері і коробки), які, завдяки високим параметрам звукоізоляції є відмінним шумо-поглинач. Для приміщень з інтенсивним рухом ми рекомендуємо використовув...