Плити і системи для подвесної стелі

Плити і системи для подвесної стелі

Плити для підвісної стелі в Україні

Конструкція стелі, в основі якої спеціальні плити, була придумана однією із закордонних будівельних компаній, і швидко завоювала популярність керівників великих і середніх підприємств. Зібрати таку стелю можливо всередині будь-якого приміщення, для цього знадобиться:

 • Система кріплення - це профілі і кріплення, виготовлені з алюмінію, сталі та інших металів і сплавів. Вони легко монтуються до перекриттів за допомогою звичайних монтажно-будівельних матеріалів.
 • Плити для стелі. Заплутатися у виборі плит дуже просто, - сучасні виробники пропонують масу різних варіантів. Головні показники вибору - це характеристики матеріалу: звукопоглинання, вологостійкість, звукоізоляція, відбиття світла, відтінок. Плити можуть бути виготовлені з металу, мінеральної вати, декількох сполучних матеріалів(наприклад, глини-мінеральної вати- перліту-крохмалю), деревної вовни, кам'яної вати і т. п.. Від чого залежать кінцеві характеристики матеріалу і рекомендації до застосування, в приміщеннях різного призначення .

Комплектуючі та плити для підвісної стелі в Інтернет-магазині Віст

Скільки коштують плити для підвісної стелі та всі необхідні комплектуючі для її монтажу? Відповідь на це питання допоможе отримати наш каталог. У ньому у великому асортименті представлені не тільки плити з різною структурою, забарвленням, але і профілі, дюбелі, кріплення та все необхідне.Все це Ви можете придбати в режимі онлайн, без виснажливих пошуків. Серед величезного асортименту матеріалів, можна вибрати продукцію від таких виробників як AMF, LSG (Тайвань), ROCKFON, а також вітчизняних марок.

Всі питання можна задати нашим консультантам в будь-який зручний час, для цього треба лише використати контакти, зазначені на сайті або замовити зворотний дзвінок.

 • 20.03.2019
 • Види технічних дверей PORTA | Польща
  11.02.2019
  Для громадських будівель ми пропонуємо звуковий дверний блок RW = 27 дБ або RW = 32 дБ (технічні двері і коробки), які, завдяки високим параметрам звукоізоляції є відмінним шумо-поглинач. Для приміщень з інтенсивним рухом ми рекомендуємо використовув...
 • Гіпсокартонний профіль і кріплення. Зроби ремонт сам
  28.11.2018
  Обшити стіни гіпсокартоном, змонтувати перегородку самостійно, та й взагалі зробити ремонт у себе вдома самостійно здається нездійсненним завданням для новачка. Особливо лякає ця думка, коли починаєш розбиратися в будівельних термінах і видах матеріа...