Плити і системи для подвесної стелі

Плити і системи для подвесної стелі

Плити для підвісної стелі в Україні

Конструкція стелі, в основі якої спеціальні плити, була придумана однією із закордонних будівельних компаній, і швидко завоювала популярність керівників великих і середніх підприємств. Зібрати таку стелю можливо всередині будь-якого приміщення, для цього знадобиться:

  • Система кріплення - це профілі і кріплення, виготовлені з алюмінію, сталі та інших металів і сплавів. Вони легко монтуються до перекриттів за допомогою звичайних монтажно-будівельних матеріалів.
  • Плити для стелі. Заплутатися у виборі плит дуже просто, - сучасні виробники пропонують масу різних варіантів. Головні показники вибору - це характеристики матеріалу: звукопоглинання, вологостійкість, звукоізоляція, відбиття світла, відтінок. Плити можуть бути виготовлені з металу, мінеральної вати, декількох сполучних матеріалів(наприклад, глини-мінеральної вати- перліту-крохмалю), деревної вовни, кам'яної вати і т. п.. Від чого залежать кінцеві характеристики матеріалу і рекомендації до застосування, в приміщеннях різного призначення .

Комплектуючі та плити для підвісної стелі в Інтернет-магазині Віст

Скільки коштують плити для підвісної стелі та всі необхідні комплектуючі для її монтажу? Відповідь на це питання допоможе отримати наш каталог. У ньому у великому асортименті представлені не тільки плити з різною структурою, забарвленням, але і профілі, дюбелі, кріплення та все необхідне.Все це Ви можете придбати в режимі онлайн, без виснажливих пошуків. Серед величезного асортименту матеріалів, можна вибрати продукцію від таких виробників як AMF, LSG (Тайвань), ROCKFON, а також вітчизняних марок.

Всі питання можна задати нашим консультантам в будь-який зручний час, для цього треба лише використати контакти, зазначені на сайті або замовити зворотний дзвінок.

  • Roсkfon - акустичні рішення для стель і стін з кам'яної вати
    11.05.2018
    Roсkfon - це підрозділ датської компанії ROСKWOOL® Intеrnаtionаl, яка є найбільшим в світі виробником кам'яної вати і знаходиться більше 75 років на ринку. Сукупність компаній ROСKWOOL, заснована в 1937 році, в даний час має 27 заводів з 9,3 тис....