Гіпсокартон

Купити гіпсокартон в Києві

Гіпсокартон - це оздоблювальний матеріал, що складається з двох шарів: твердого картону і гіпсу з різними наповнювачами, що додають йому максимальну жорсткість і міцність. Купити гіпсокартон необхідно для організації різних ремонтних робіт: вирівнювання стін, стель, створення стінових конструкцій різних форм. Головними перевагами матеріалу є:

 • екологічність;
 • легкість в монтажі і обробці;
 • хороші акустичні характеристики в системі.

Доступна на гіпсокартон ціна робить його найбільш популярним матеріалом для внутрішніх робіт з вирівнювання поверхонь.

Монтажні роботи

Для організації монтажу гіпсокартону до стін, або при створенні самостійної перегородки, знадобляться:

 • Гіпсокартонні листи. Вони можуть мати різну товщину, розміри, а також додаткові характеристики, наприклад, вологостійкість, вогнетривкість, гнучкість.
 • Металеві профілі, які служать каркасом для прикріплення листів. Вони встановлюються на стелі, монтуються до стіни і т. п.
 • Також можуть знадобитися підвіси, ущільнювачі, звукоізоляційна ізоляційна стрічка, саморізи, ножі для різання, а також інші матеріали та інструменти для організації міцного і надійного кріплення.

Щоб гіпсокартон купити в Києві, або будь-якому іншому місті України, рекомендується заздалегідь розрахувати необхідну кількість і вивчити переваги сучасних виробників даного матеріалу. Установка проводиться з урахуванням наступних правил і рекомендацій:

 • Перед стартом монтажних робіт, слід зробити точну розмітку, яку потрібно починати з підлоги. Для таких цілей зручно використовувати водяний рівень і висок.
 • Як каркас можна застосовувати два види матеріалів - дерев'яні бруски або металевий профіль. Другий варіант більш довговічний і кращий для більшості досвідчених майстрів.
 • Гіспокартон краще закріплювати за допомогою саморізів: оптимальний крок - 25 см., суворе входження під кутом в 90 градусів.
 • Після того, як стіни «готові», можна приступати до шпаклювання та подальшій обробці поверхонь.

Вигоди, які може отримати власник приміщення, використовуючи в ремонті гіпсокартон, цілком очевидні:

 • Матеріал підходить для створення міжкімнатних перегородок без необхідності використовувати інші «брудні» матеріали (запорошений піноблок, цегла, бетон) - монтаж здійснюється «насухо».
 • Оскільки на гіпсокартон ціни досить демократичні, він дозволяє організувати бюджетну перепланування в приміщенні без великих витрат.

Де вигідніше купити гіпсокартон в Україні?

Інтернет-магазин Віст пропонує не витрачати часу на тривалі пошуки, а зробити покупку прямо зараз в режимі онлайн. Ціна на гіпсокартон від будь-якого з представлених виробників оптимально поєднується з високою якістю, оскільки асортимент включає в себе матеріали таких марок, як Knauf, Plato, Rigips, в наявності продукція і від інших виробників, в тому числі вітчизняних. В даному розділі також можливо підібрати всі необхідні комплектуючі для роботи з гіпсокартоном - звукоізоляційні стрічки, штукатурні оцинковані маяки, клейові склади і багато іншого.

 • Roсkfon - акустичні рішення для стель і стін з кам'яної вати
  11.05.2018
  Roсkfon - це підрозділ датської компанії ROСKWOOL® Intеrnаtionаl, яка є найбільшим в світі виробником кам'яної вати і знаходиться більше 75 років на ринку. Сукупність компаній ROСKWOOL, заснована в 1937 році, в даний час має 27 заводів з 9,3 тис....