Екструдований пінополістирол

 

Пінополістирол у Києві

У приватному і громадському будівництві пінополістирол набув широкої популярності. За допомогою цього матеріалу утеплюють лоджії і балкони, фасади будинків. Він має низьку теплопровідність і здатний витримати жорсткі умови експлуатації. Тим часом, пінополістирол купити в Києві в даний час можливо різних видів - розглянемо основні властивості найпоширеніших з них.

Екструзійний пінополістирол і інші різновиди матеріалу

 • Пресований матеріал. Виробляється методом спінювання і пресування полістиролу. Володіє відмінними тепло- і звукоізоляційними властивостями. Знайшов своє застосування в промисловості, а саме у виробництві залізничного і спеціалізованого транспорту.
 • Безпрессований. Вироюляють методом спінювання полістиролу без пресування. Всередині плити містяться однакові гранули, може бути різної щільності, поступово йде з виробництва через появу інших пропозицій на ринку.
 • Плити пінополістирольні, екструдовані - виготовлені з полістиролу, обробленого методом екструзії, в результаті чого було отримано матеріал з осередками, закритими всередині. Це забезпечує високу міцність і відмінні теплоізоляційні характеристики.
 • Екструдований пінополістирол - ціна в Києві може відрізнятися в залежності від упаковки і розмірних показників, вона одна з найвищих, порівняно з іншими видами. Це пояснюється тим, що матеріал складається з дрібних закритих осередків, які утворюють єдиний однорідний матеріал. Пласти виготовляють методом екструзії, тому кульки полістиролу спочатку плавляться, а потім, в заздалегідь підготовленій формі, застигають. У підсумку виходить водонепроникна, щільна і стійка до механічних навантажень теплоізоляція, яка може на довгий час зберігати тепло в будинку.  Підбираючи екструдований утеплювач пінополістирол, Ви помітите що ціна в Києві, цілком відповідає заявленим перевагам.

Ціни на пінополістирол и його переваги

 Основна причина, через яку пінополістирол  користується неймовірною популярністю - вартість. Матеріал є дешевим способом якісно утеплити стіни будинку, оскільки, по суті, на 98% він складається з повітря, яке зберігається всередині, від того і виникають такі високі теплоізоляційні властивості. Якщо говорити мовою порівняння, то пінополістирол товщиною в 10 см відповідає 16-18-сантиметровій кам'яній ваті. З інших переваг матеріалу слід відзначити:

 • Екологічність. Насправді пінополістирол має досить широку сферу застосування, і використовується навіть при виробництві одноразового посуду, упаковок для продуктів харчування і т. п. Тому матеріал вважається екологічно чистим і не несе небезпеки для здоров'я людини.
 • Морозостійкість. Властивості матеріалу не втрачаються при температурах до -50 градусів за Цельсієм, що гарантує якісну теплоізоляцію навіть в сильні морози.
 • Легкий, міцний,не крихкий. Ці властивості значно полегшують транспортування і монтаж матеріалу, а також скорочують терміни організації теплоізоляції без втрати якості.
 • Довговічність. Середній термін експлуатації полістиролу - від 30 років і вище, що безсумнівно приваблює безліч покупців.

У багатьох фахівців викликає сумнів питання пожежонебезпеки пінополістиролу. Дійсно, цей матеріал вимагає дотримання певних умов транспортування, монтажу та експлуатації. Однак, у порівнянні з іншими матеріалами,теплоізоляція практично не відрізняється від аналогів, про що говорять наочні дані. Наприклад, теплота згоряння деревини становить близько 8000 МДж / м3, в той час як пінополістиролу - тільки 1000 МДж / м3. Його повна безпека гарантується за умови монтажу між фасадними елементами і основними перекриттями. Якщо дотримувалися правила використання, при горінні пінополістирол покаже себе з кращого боку, ніж також поширений аналог - мінеральна вата. Для більшого захисту і підвищення стійкості до високих температур, багато виробників додають до складу матеріалу антипірени.

Де придбати пінополістирол в Києві?

 Купити екструдований пінополістирол в Києві пропонує наш інтернет-магазин Віст. В онлайн-каталозі представлені матеріали від виробників Техноніколь і Penoboard. Це гарантовано відмінна якість виробів, їх відповідність усім європейським і вітчизняним стандартам. Зверніть увагу на вигляд, упаковки і характеристики пінополістиролу, які, в зрозумілому форматі, доступні в каталозі. Щоб зробити замовлення, Вам необхідно вибрати найбільш підходящий матеріал, і оформити покупку. Якщо виникають питання, можете замовити зворотний дзвінок, і наші фахівці перетелефонують Вам в зручний для Вас час.

 • 20.03.2019
 • Види технічних дверей PORTA | Польща
  11.02.2019
  Для громадських будівель ми пропонуємо звуковий дверний блок RW = 27 дБ або RW = 32 дБ (технічні двері і коробки), які, завдяки високим параметрам звукоізоляції є відмінним шумо-поглинач. Для приміщень з інтенсивним рухом ми рекомендуємо використовув...
 • Гіпсокартонний профіль і кріплення. Зроби ремонт сам
  28.11.2018
  Обшити стіни гіпсокартоном, змонтувати перегородку самостійно, та й взагалі зробити ремонт у себе вдома самостійно здається нездійсненним завданням для новачка. Особливо лякає ця думка, коли починаєш розбиратися в будівельних термінах і видах матеріа...