Кельми

 

 Купити кельму для будівництва та оздоблювальних робіт

Професійне укладання цегли вимагає не тільки великого досвіду від муляра, а й якісного інструменту, підібраного відповідно до виконуваної завданням. На подив, головний інструмент муляра - будівельна кельма. Вона має найпростішу конструкцію, що складається з металевого полотна і ручки. Незважаючи на свою простоту, даний інструмент виготовляється декількох видів, щоб максимально адаптувати його для виконання різних завдань.

 Конструктивні відмінності

Перш, ніж купити кельму, слід визначитися із завданням, яке йому належить виконувати. Звідси випливають відмінності в конструкції, а тому, сьогодні на ринку можна знайти кельми таких видів:

 • Чотирикутна кельма - зручна тим, що за рахунок великої площі полотна можна за один раз покласти великий обєм розчину.
 • Штукатурна - нержавіюча кельма завжди має ідеально-гладку поверхню, що важливо для фінішних робіт.
 • Овальна штукатурна кельма використовується для виконання стартових оздоблювальних робіт.
 • Ковшик штукатурний - корисний тим, що за один раз дозволяє зачерпнути ледь не кілька кілограмів розчину. Кельма для внутрішніх кутів, зручна для виконання оздоблювальних робіт всередині приміщення.
 • Кельма для зовнішніх кутів знадобиться при зовнішньому облицюванні фасаду будинку.

Кожен з перерахованих вище інструментів популярний, адже майстри воліють використовувати спеціально-адаптовані кельми під певні види робіт. Це дозволяє підвищити якість оздоблювальних робіт. Що стосується цегляної кладки, то у будівельників великою популярністю користується кельма бетонника. З її допомогою зручно класти розчин на цегляну кладку, підчищати шви і прибирати надлишки піщано-цементної суміші. У будь-якої кельми, незалежно від типу, ручка може бути виконана з дерева, металу або пластику.

Де купити будівельну кельму?

З огляду на, що на будь-яку кельму ціна дуже доступна, не слід економити на такому інструменті. Рекомендуємо придбати кілька типів кельм, щоб всі суміжні зі штукатуркою і кладкою цегли роботи, було зручніше виконувати. У нашому інтернет-магазині представлений досить широкий асортимент даної продукції, що дозволить підібрати кілька оптимальних інструментів, для роботи з піщано-цементною сумішшю. Всі придбані в нашому магазині товари, доставляємо по території України, а оплата за них приймається як готівкою після доставки, так і банківським переказом.

 • 20.03.2019
 • Види технічних дверей PORTA | Польща
  11.02.2019
  Для громадських будівель ми пропонуємо звуковий дверний блок RW = 27 дБ або RW = 32 дБ (технічні двері і коробки), які, завдяки високим параметрам звукоізоляції є відмінним шумо-поглинач. Для приміщень з інтенсивним рухом ми рекомендуємо використовув...
 • Гіпсокартонний профіль і кріплення. Зроби ремонт сам
  28.11.2018
  Обшити стіни гіпсокартоном, змонтувати перегородку самостійно, та й взагалі зробити ремонт у себе вдома самостійно здається нездійсненним завданням для новачка. Особливо лякає ця думка, коли починаєш розбиратися в будівельних термінах і видах матеріа...