Кельми

 

 Купити кельму для будівництва та оздоблювальних робіт

Професійне укладання цегли вимагає не тільки великого досвіду від муляра, а й якісного інструменту, підібраного відповідно до виконуваної завданням. На подив, головний інструмент муляра - будівельна кельма. Вона має найпростішу конструкцію, що складається з металевого полотна і ручки. Незважаючи на свою простоту, даний інструмент виготовляється декількох видів, щоб максимально адаптувати його для виконання різних завдань.

 Конструктивні відмінності

Перш, ніж купити кельму, слід визначитися із завданням, яке йому належить виконувати. Звідси випливають відмінності в конструкції, а тому, сьогодні на ринку можна знайти кельми таких видів:

  • Чотирикутна кельма - зручна тим, що за рахунок великої площі полотна можна за один раз покласти великий обєм розчину.
  • Штукатурна - нержавіюча кельма завжди має ідеально-гладку поверхню, що важливо для фінішних робіт.
  • Овальна штукатурна кельма використовується для виконання стартових оздоблювальних робіт.
  • Ковшик штукатурний - корисний тим, що за один раз дозволяє зачерпнути ледь не кілька кілограмів розчину. Кельма для внутрішніх кутів, зручна для виконання оздоблювальних робіт всередині приміщення.
  • Кельма для зовнішніх кутів знадобиться при зовнішньому облицюванні фасаду будинку.

Кожен з перерахованих вище інструментів популярний, адже майстри воліють використовувати спеціально-адаптовані кельми під певні види робіт. Це дозволяє підвищити якість оздоблювальних робіт. Що стосується цегляної кладки, то у будівельників великою популярністю користується кельма бетонника. З її допомогою зручно класти розчин на цегляну кладку, підчищати шви і прибирати надлишки піщано-цементної суміші. У будь-якої кельми, незалежно від типу, ручка може бути виконана з дерева, металу або пластику.

Де купити будівельну кельму?

З огляду на, що на будь-яку кельму ціна дуже доступна, не слід економити на такому інструменті. Рекомендуємо придбати кілька типів кельм, щоб всі суміжні зі штукатуркою і кладкою цегли роботи, було зручніше виконувати. У нашому інтернет-магазині представлений досить широкий асортимент даної продукції, що дозволить підібрати кілька оптимальних інструментів, для роботи з піщано-цементною сумішшю. Всі придбані в нашому магазині товари, доставляємо по території України, а оплата за них приймається як готівкою після доставки, так і банківським переказом.

  • Roсkfon - акустичні рішення для стель і стін з кам'яної вати
    11.05.2018
    Roсkfon - це підрозділ датської компанії ROСKWOOL® Intеrnаtionаl, яка є найбільшим в світі виробником кам'яної вати і знаходиться більше 75 років на ринку. Сукупність компаній ROСKWOOL, заснована в 1937 році, в даний час має 27 заводів з 9,3 тис....