Мішки, тенти

Немає жодного товару в цьому розділі.

 

Будівельні мішки

Поліпропіленові мішки набули широкого поширення в якості м'якої тари для фасування абсолютно всього: починаючи від харчових продуктів і закінчуючи будівельними сумішами. На відміну від харчової тари, мішки будівельні виготовляються з вторинної сировини, що знижує їх собівартість, але не технічні властивості. Крім того, їх можна неодноразово використовувати після вироблення суміші, наприклад, для збору будівельного сміття. Придбати таку м'яку і практичну упаковку можна в нашому інтернет-магазині.

Переваги будівельних мішків:
Перше, що необхідно відзначити, це високі експлуатаційні якості і практичність. Сипучі матеріали в такій тарі зручно транспортувати і зберігати.

Також поліпропіленові мішки цінуються за такі властивості:

 • Міцність - можуть бути розраховані на вагу до 70 кілограм.
 • Екологічність - не дивлячись на те, що поліпропілен є штучним матеріалом, він абсолютно нешкідливий для людини і навколишнього середовища.
 • Невелика вага - обумовленf малою масою поліпропіленових волокон.
 • Вологостійкість - завдяки тому, що волокна не руйнуються під впливом вологи, - мішки не рвуться.
 • Стійкість до впливу розчинників і лугів.
 • Доступна ціна.

Для упаковки цементу та інших сумішей, які необхідно захищати від вологи, виготовляються будівельні мішки з товстого поліетилену. Завдяки герметичності такої упаковки, волога не проникає всередину і суміш, в мішку, довго зберігається, не твердіючи. Виготовляють дану тару місткістю 5, 10, 25, 50 і 70 кілограм. Найбільше поширення отримали мішки будівельні, розраховані на 50 кілограм сипучих матеріалів. Це пояснюється тим, що їх зручно переміщати вручну на відміну від аналогів місткістю в 70 кілограм.

 Де купити будівельні мішки?

В нашому інтернет-магазин Ви можете придбати будівельні мішки в будь-якій кількості, як поліпропіленові, так і поліетиленові. Крім того, в нашому каталозі товарів Ви знайдете будівельні тенти з поліпропілену з металевими люверсами по кутах, для кріплення. Дані вироби знадобляться для організації тимчасових навісів. Вся пропонована продукція володіє високою якістю, так як ми співпрацюємо тільки з перевіреними виробниками. Незалежно від обсягу покупки, вся придбана продукція доставляється силами нашої компанії по всій території України.

 • Roсkfon - акустичні рішення для стель і стін з кам'яної вати
  11.05.2018
  Roсkfon - це підрозділ датської компанії ROСKWOOL® Intеrnаtionаl, яка є найбільшим в світі виробником кам'яної вати і знаходиться більше 75 років на ринку. Сукупність компаній ROСKWOOL, заснована в 1937 році, в даний час має 27 заводів з 9,3 тис....