Двері

Двері

Придбати двері в Києві

Вхід в будівлю або в приміщення завжди повинен бути обладнаний дверима. Вхідні двері дозволяють захистити квартиру або будинок від проникнення всередину сторонніх осіб. Міжкімнатні аналоги призначені для того, щоб відокремити приміщення одне від одного. Існують і інші види дверей: з розсувною конструкцією, а також спеціалізовані моделі, призначені для експлуатації в нежитлових умовах. В даному розділі каталогу товарів, нашого інтернет-магазину, Ви можете придбати двері й аксесуари до них, від провідних світових виробників.

Конструктивні особливості та типи дверей

Конструктивно будь-які двері складаються з полотна, коробки і допоміжних аксесуарів, необхідних для їх монтажу і експлуатації. Для початку розглянемо конструктивні особливості всіх типів.

Вхідні

Ціни на вхідні двері завжди вище тому, що виробництво їх більш витратне, і матеріал виготовлення коштує дорожче. Як правило, у виробництві використовується листова сталь товщиною до 2 мм, і металевий профіль, що гарантує виробам високі захисні властивості. При цьому, металеве полотно обробляється фінішним матеріалом з високими естетичними якостями. Залізні вхідні вироби мають гарну теплоізоляцією, - внутрішні порожнечі полотна заповнюються мінеральною ватою. У конструкцію вхідних дверей може бути інтегрована невелика скляна рамка.

Міжкімнатні

Виготовляються в основному з натуральної деревини, пресованої фанери або плит МДФ. Для обробки дерев'яної поверхні використовується екошпон або лаки з натуральною основою - це гарантує високу екологічну чистоту виробів. Що стосується естетичних якостей, то дерев'яне полотно добре доповнює - засклення. Сьогодні, в Києві можна придбати двері міжкімнатного призначення - глухі, з малою рамкою, напівзасклені або повністю засклені. Наявність вставок з розжареного ударостійкого скла надає виробам підвищені декоративні якості.

Технічні

Застосовуються в умовах промислових будівель, лікарень, різних лабораторій або для приміщень з постійно працюючим обладнанням. Виготовляються з листового металу і стільникового наповнювача. У конструкції може бути ударостійке скло. Дані вироби відрізняються високим запасом міцності і можуть витримувати великі навантаження. Часто моделі мають ряд специфічних властивостей: протипожежних, кислотостійких і т.д.

Розсувні

Розсувні системи використовуються, в основному, в конструкції міжкімнатних дверей, для їх виготовлення необхідне полотно і розсувна система, яка може бути декількох типів. Переваги таких дверей полягають в тому, що їх можна легко і безшумно відсунути в сторону, не займаючи при цьому зайвого простору.

Фурнітура

Велике значення для якості і функціоналу дверей мають допоміжні аксесуари: петлі, замки і ручки, які не тільки виконують покладені на них функції, а й доповнюють дизайн полотна. Тому вартість дверей в Києві також залежить і від фурнітури, ціна на ручки різних моделей може значно відрізнятися.

За допомогою компанії Віст, Ви зможете купити повний комплект -  все, що необхідно для організації вхідної групи, а також спеціалізовані та міжкімнатні двері, з доставкою в будь-яке місто України.