Підвісні стелі

Купити підвісну стелю в Україні

Якщо ви хочете дизайнерську, екологічно чисту стелю, яка легко монтується і дозволить Вам мати доступ до комунікацій - підвісна стеля стане кращим рішенням.

Підвісні стелі це:

  • Безпека. Підвісні плити не є пальним продуктом, так як до складу входить базальтове волокно, яке не запалюється. Протипожежні стелі забезпечують захист зверху і знизу.
  • Акустика. Завдяки відмінним звукоізолюючим і шумопоглинаючим характеристикам, стелі забезпечують оптимальну акустику приміщення, працюючи як регулятори звуку. Стельова конструкція гарантує зручність перебування в приміщенні за рахунок створення комфортного акустичного середовища. 
  • Чистота і гігієна. Серцевина з мінерального волокна захищена зовнішнім покриттям - миється та має високі гігієнічні показники. Завдяки своєму спеціальному складу, плита володіє вологостійкістю до 100%. Це означає, що навіть при високій вологості повітря, плита зберігає стійку форму. Плити знижують рівень пилу, що є основним критерієм для використання в «чистих» приміщеннях. Спеціальна бактерицидна і фунгістатична обробка плити, захищає від розвитку і поширення різноманітних грибків і бактерій. Можливість поліпшити гігієнічні умови будь-якого приміщення, робить підвісну стелю ідеальним вибором для медичних, продовольчих, торгових приміщень і підприємств.
  • Дизайн. Нові тенденції в дизайні. За допомогою стельових плит Ви зможете вирішити будь-яке складно-конструктивне дизайнерське рішення.

 Підвісні стелі: асортимент каталогу Віст

Купити підвісну стелю високої якості пропонує наш інтернет-магазин Віст. Вже зараз Ви зможете вивчити безліч різноманітних плит, що імітують різні матеріали або  стандартному плитив стандартному виконанні, від виробників з бездоганною репутацією, таких як AMF і Rockfon. У каталозі представлені підвісні стелі AMF, вони є екологічно чистими, завдяки своєму складу: мінеральне базальтове волокно, глина, крохмаль, перліт. Продукція німецького виробника має високі акустичними властивості, вологостійкість, звукопоглинання.

Для установки підвісної стелі знадобиться якісний профіль. Наша компанія - єдиний український імпортер профілю для підвісної стелі LSG. Завдяки цьому наші клієнти зможуть оцінити всі переваги підвісної системи LSG 24 мм:

  • передбачений протипожежний компенсатор;
  • ребра жорсткості;
  • висота головного профілю складає 25 мм;
  • профілі 1,2 і 0,6 в нашій системі поставляються вже з клепаними замками;
  • головний профіль має товщину в 0,3 мм.

Консультанти нашого магазину допоможуть Вам знайти необхідні дизайнерські, а також технічні рішення.

 Підвісна стеля: ціни в інтернет-магазині Віст

Важливе питання, яке цікавить власника приміщення, - вартість підвісної стелі. Ціни на підвісну стелю можуть залежати від багатьох факторів: призначення плити, розміру, кромки, системи на яку буде монтуватися підвісну стелю і ін. Зручний в навігації каталог і доступна ціна підвісної стелі, дозволять Вам швидко зробити покупку, а ми, в свою чергу, подбаємо про доставку.Транспортування будматеріалів здійснюється по Києву, підвісні стелі також відправляються в будь-яке місто України поштою або за допомогою компаній, що спеціалізуються на вантажоперевезеннях. Зв'язатися з нами не складе труднощів - контакти вказані на сайті. Також Ви можете скористатися кнопкою - «зворотний дзвінок».