Кріплення для підвісної стелі

 Кріплення для подвесної стелі

Підвісні стелі активно використовують в нежитлових приміщеннях будь-якої спрямованості: офісних будівлях, комерційних об'єктах, медичних установах і т.д. Вони практичні і зручні у використанні, адже дозволяють приховати від очей комунікації, маючи до них простий доступ в будь-який потрібний момент, а при виборі спеціальних моделей, - можуть забезпечити відмінну звукоізоляцію. Монтаж підвісних стель - це швидкий і досить простий процес. Підвісні плити монтують на попередньо-підготовлений каркас, приєднаний до перекриттів спеціальними кріпленнями. Придбати такі кріплення, окремо або разом з іншими елементами системи підвісної стелі, можна в нашому магазині за вигідними цінами і в будь-яких обсягах.

Різновиди кріплення для підвісної стелі

Крім того, що відрізки оцинкованого профілю необхідно з'єднати один з одним, конструкцію потрібно надійно закріпити на стелі. Для цього виробники розробили велику кількість кріпильних елементів. Найбільш затребувані кріплення для підвісної стелі представлені в нашому магазині наступним асортиментом:

 • пружина подвійна - підвіс: "Метелик";

 • стрижень кільце;

 • стрижень гачок;

 • дюбель з шурупом;

 • дюбель для підвісної стелі.

 Чим відрізняється кріплення для підвісної стелі

Правильно використовуючи кріплення для профілів, можна зібрати міцну конструкцію, яка легко витримає навантаження з плит.

 • Дюбель з шурупом представлений в нашому каталозі в розмірах 6х40 мм і 6х35 мм. З їх допомогою виконується фіксація кріпильних елементів безпосередньо до стелі.
 • Стрижні з кільцем і гачком мають різну довжину; 250, 500, 1000, 1500 і 2000 міліметрів. Найчастіше вони виготовляються з чорного металу, адже в житлових приміщеннях відсутні умови для окислювальних процесів заліза. Багато виробників покривають металеві стержні цинком, він виконує роль антикоррозійного матеріалу.
 • Пружина подвійна призначена для монтажу на стелю і необхідна для фіксації монтажних стержнів. Завдяки поєднанню цих кріпильних елементів можна регулювати висоту підвісної стелі.

Купити кріплення для підвісної стелі: дюбелі, кріплення і стрижні всіх перерахованих вище розмірів, з цинковим покриттям або без нього, Ви можете в нашому магазині.

Широкий асортимент кріплення в магазині Віст

У нашому каталозі товарів ви знайдете будь-кріплення для профілів під підвісну стелю. Весь товар представлений провідними виробниками, а тому висока якість гарантована. Завдяки цинковому покриттю, всі пропоновані пристосування для кріплення мають вологостійкість і не піддаються окислювальним процесам в сирих приміщеннях.Отже, навіть якщо доведеться ремонтувати стелю з заміною підвісних плит, профільну систему можна не змінювати. Будь-які види кріплень, які будуть куплені в нашому магазині, будуть доставлені покупцеві протягом 1-2 днів силами нашої компанії. Для зручності наших покупців, - працюємо по безготівковому розрахуноку. Наші консультанти готові відповісти на всі ваші запитання в телефонному режимі, для чого достатньо замовити зворотний дзвінок.

 • 20.03.2019
 • Види технічних дверей PORTA | Польща
  11.02.2019
  Для громадських будівель ми пропонуємо звуковий дверний блок RW = 27 дБ або RW = 32 дБ (технічні двері і коробки), які, завдяки високим параметрам звукоізоляції є відмінним шумо-поглинач. Для приміщень з інтенсивним рухом ми рекомендуємо використовув...
 • Гіпсокартонний профіль і кріплення. Зроби ремонт сам
  28.11.2018
  Обшити стіни гіпсокартоном, змонтувати перегородку самостійно, та й взагалі зробити ремонт у себе вдома самостійно здається нездійсненним завданням для новачка. Особливо лякає ця думка, коли починаєш розбиратися в будівельних термінах і видах матеріа...