Металочерепиця

Металочерепиця

 Металочерепиця чи не найпопулярніший покрівельний матеріал. Популярність свою вона заробила тим, що придатна для використання в будь-яких кліматичних умовах. Поряд з цим вона надає вишуканий вигляд кожній зведеній споруді. До істотних плюсів, даного виду покрівельних матеріалів, можна віднести і простоту монтажу. Виготовляється металева черепиця з високо-якісного, оцинкованого листа та покривається поліестером, для довговічності. Поліестер може бути глянцевим або матовим. Наступним етапом виробництва, є профілювання, - надання гладкому листу певного «малюнку», методом холодного прокатування. Проходячи через безліч валів, - звичайна сталь отримує свою витончену форму.

Купити металочерепицю в Києві можна в глянцевому і матово-структурному покритті поверхні. Покриття представлені в широкій колірній гамі і відрізняються високою стійкістю кольору, а також стійкістю до корозії.

Багато виробників черепиці, при випуску нового продукту, присвоюють йому індивідуальну назву, хоча при цьому, види хвилі схожі у всіх. У нашому інтернет магазині ви знайдете такі моделі покрівельної черепиці:

                   Afina                  Alpina           Atlanta          Grand           Maxima        Valencia

           

 Ціна на металочерепицю, залежить від багатьох складових. Основними з них є:

  • Товщина сталі;
  • Країна-виробник сировини;
  • Вид покриття;
  • Модель;
  • Довжина листа;

 Після придбання даного товару, необхідно приділити належну увагу упаковці, завантаженню, транспортуванню, зберіганню і монтажу.

Упаковка.

Черепиця повинна бути ретельно упакована, в стрейч або бульбашкову плівку, для уникнення механічного пошкодження покриття, а також стягнута спеціальною стрічкою, щоб листи не терлися один об одного.

Завантаження.

Якщо вантаж знаходиться на палеті, то завантаження може здійснюватися навантажувачем. При відсутності палети, навантаження можна здійснювати, лише м'якими стропами.

Транспортування.

Пачку метало-черепиці потрібно надійно закріпити в авто-транспортному засобі.

Зберігання.

Зберігати необхідно в критому приміщенні і в горизонтальному положенні.

Монтаж.

У зв'язку з тим, що краї профільованих листів дуже гострі, необхідно суворо дотримуватися техніки безпеки по роботах з даним видом матеріалів.

Вартість.

В Києві придбати металочерепицю  можна в нашому Інтернет-магазині будматеріалів. Основнию складовию ціни матоллочерепиці є, - товщина металу, з якого вона виготовлена.