Вхідні двері

Придбати надійні вхідні двері

Вимоги до якісних вхідних дверей різняться в залежності від їх призначення:

 • Внутрішні вхідні двері. У каталозі представлені посилені сталеві моделі Optimal з протизламними замками і штирями, міцними петлями, стійкі до підвищеної вологості. Моделі Agat Plus і Opal Plus відрізняються підвищеною звукоізоляцією, а Kwars і Granit - поліпшеною вогнестійкістю. Кожен варіант відрізняється своїми технічними особливостями, наповненням і аксесуарами, деякі двері укомплектовані регульованою коробкою, покриття якої відповідає кольору полотна.

 • Зовнішні вхідні двері. Обрана модель повинна бути максимально захищеною від впливу атмосферних умов, проте не менш важливим є правильний монтаж, що дозволяє захистити двері від затоки дощем і прямого впливу сонячних променів. Представлені в каталозі моделі Eco Polar, Eco Nord, Roma - це конструкції з протизламними замками класу 4 ENV, екологічними матеріалами, посиленим сталевим профілем, протизламними штирями, засклені та незасклені.

Перш ніж купити вхідні двері, слід пам'ятати, що від їх характеристик залежить комфорт і безпеку мешканців приміщення. Якісний виріб має відповідати наступним критеріям:

 • Безпека. Гарантується надійністю матеріалів, використовуваних у виробництві: зовнішня рамка скла з нержавіючої сталі, металева коробка, сталева основа каркасу.
 • Контроль доступу.
 • Наявність вічка дозволяє легко бачити відвідувачів, не відкриваючи двері.
 • Тепло- і звукоізоляція. Залежно від матеріалів, що використовуються у виробництві, якісні вироби здатні забезпечити звукоізоляцію до 36 дБ.
 • Можливу протидію інтелектуальному злому.
 • Незалежні багаторігельні замки, протизламні, планкові чотирьохпозиційні, врізні моделі, протизламні штирі.
 • Естетичність. Зовнішній вигляд дуже важливий по суті, - це лице приміщення. Доступні покриття з натурального шпону, деревоподібних ПВХ, різні структури і кольори.

Ціна вхідних дверей, технічні особливості

Перш ніж купити вхідні двері, більшість покупців звертають увагу на два важливі чинники: естетичність і міцність. Слід врахувати такі особливості:

 • Надійність блоку визначається якістю дверного полотна і коробки. Сучасні моделі являють собою змішані конструкції, що складаються з екологічно чистих матеріалів різної міцності. Конструкція може бути виготовлена ​​з клеєної дубової фанери, екологічно чиста деревина посилюється сталевими профілями, внутрішній простір заповнюється теплоізоляційними матеріалами. Подібна листкова конструкція гарантує міцність і естетичність готового полотна.
 • Петлі; головні сполучні елементи дверної коробки і полотна, вони повинні витримувати масивну вагу, а також постійні відкривання / закривання, в разі необхідності, витримувати взломи. Найчастіше петлі мають циліндричну форму, встановлюються методом навісу. Також можна підібрати комплект з прихованою конструкцією, напівшарнірними 3D об'єктними петлями.
 • Замок. Ціна на вхідні двері залежать також від замка, його вибору слід приділити особливу увагу. Надійність замка залежить від кількості і складності секреції. Іншими словами, чим вище клас і складніше замок, тим довше потенційним злодіям доведеться повозитися, а значить, у охоронної компанії буде час прибути на місце проникнення.

Купити вхідні двері недорого цілком можливо, якщо заздалегідь підібрати модель і фурнітуру до неї. Щоб поєднання комплектуючих і основи було максимально підходящим, слід вибрати всі складові в одному спеціалізованому магазині.

Купити вхідні двері в Україні в інтернет-магазині Віст

Вхідні двері в Україні представляє наш спеціалізований інтернет-магазин Віст. В онлайн-каталозі, Ви зможете вибрати вироби за ціною, матеріалу та іншим характеристикам. Вигідні умови доставки, оплати, а також додаткові послуги, що пропонуються нашими фахівцями, - гарантують швидке здійснення покупки. Зверніть увагу на можливість не тільки купити вхідні двері в Києві, а й у будь-якому іншому місті нашої країни.

 • 20.03.2019
 • Види технічних дверей PORTA | Польща
  11.02.2019
  Для громадських будівель ми пропонуємо звуковий дверний блок RW = 27 дБ або RW = 32 дБ (технічні двері і коробки), які, завдяки високим параметрам звукоізоляції є відмінним шумо-поглинач. Для приміщень з інтенсивним рухом ми рекомендуємо використовув...
 • Гіпсокартонний профіль і кріплення. Зроби ремонт сам
  28.11.2018
  Обшити стіни гіпсокартоном, змонтувати перегородку самостійно, та й взагалі зробити ремонт у себе вдома самостійно здається нездійсненним завданням для новачка. Особливо лякає ця думка, коли починаєш розбиратися в будівельних термінах і видах матеріа...