Підвісна стеля Rigips

Підвісна стеля Rigips

Гіпсокартонні плити Rigips служать для монтажу касетних підвісних стель в приміщеннях,, при відносній вологості, що не перевищує 90%. Завдяки своїм властивостям, ідеально підходять для офісів, готелів, комерційних приміщень, шкіл, садочків та медичних закладів.

 

Переваги

 

Протипожежна безпека

   

             мають відмінні властивості при взаємодії з вогнем. Вони класифікуються, як матеріал А2, тобто матеріал «Негорючий».

 

Кліматичний комфорт в приміщені

     

          відмінний контроллер вологості повітря. Поглинаючи або віддаючизайву вологість, він заспокоює зміни в мікрокліматі і захищає наше здоров'я.

Чистота та гігієна

 

виготовляються з натурального мінерального матеріалу, - гіпсу. Вони не утворюють пилу, не містять небезпечних волокон або інших з'єднань. Вони безпечні при монтажі та використанні.

 

Довговічність

 

не втрачають своїх властивостей навіть в умовах підвищеної вологості до 90%. В процесі використання вони стабільні по розмірах, не згинаються і не вицвітають впродовж багатьох років. 

 

Простий монтаж

 

легко встановлюються у будь-які типові конструкції T24 і T15. Висока жорсткість і належна вага плит полегшують вирівнювання, а високий  механічний опір обмежує втрати і ушкодження.

 

Проста регенерація

 

можна легко чистити пилососом або вологою ганчіркою (губкою), а також фарбувати усіма фарбами для реновації або для зміни кольору.

 


Важлива інформація!

Продукт відповідає стандарту PN-EN 14190. Гігієнічний сертифікат HK / B / 0328/01/2017.