Технічні двері

Купити технічні двері в Україні

Міцні технічні двері - розмежувальні конструкції, які встановлюють на території підприємств і організацій з метою збереження різного майна. Вони можуть використовуватися як в складських так і в підсобних приміщеннях, а також приміщеннях іншого типу. Моделі виготовляються з міцних матеріалів. Найбільш популярними є  - сталеві технічні двері, які мають низку технічних особливостей і переваг.

У нашому каталозі представлена ​​продукція компанії Porta, створена з дотриманням найвищих технологічних вимог і можливістю гарантувати індивідуальний підхід до вимог замовника.

Численні тести і дослідження технічних дверей Porta, проведені в спеціалізованих лабораторіях, виміряли і підтвердили технічні параметри запропонованої продукції.

На нашому сайті ви зможете вибрати:

 • Звукоізоляційні двері 27, 32 і 42 дБ, а також протипожежні моделі класу захисту EI ​​30 і EI 60. На Ваш вибір представлені фрезеровані варіанти з синтетичним покриттям, двері з рамками і натуральним покриттям, гладкі, і моделі з інтарсії.
 • Металеві глухі двері з оцинкованим сталевим листом, нержавіючої кислотостійкої сталі, обшиті ПВХ, з склінням і навіть універсальні моделі з вентиляцією.
 • Технічні сталеві двері

Основні параметри технічних дверей - розмір і матеріал, з якого вони виготовлені.

Плануючи вибір і установку дверних полотен в спеціально відведених зонах, рекомендується враховувати три основні чинники:

 • Матеріал. Кращим вибором вважається оцинкована сталь, товщина якої відповідає 0,8 - 2 мм. Також коробка має бути виготовлена ​​зі сталі (часто використовується сталевий профіль), інакше повноцінні захисні функції не будуть повноцінно забезпечені.
 • Зовнішня обробка. Поверх металу наноситься фарба, частіше порошкова, властивості якої залежать від умов експлуатації двері. В результаті товщина полотна варіюється в межах 40-55 мм.
 • Декоративність. Може бути присутнім, але не вітається, як правило, виробники пропонують типові варіанти. У рідкісних випадках використовуються декоративні елементи для імітації натуральних матеріалів, вставки з загартованого надміцного прозорого або матового скла в залежності від того, якого ефекту хоче домогтися замовник.

Організація входу в технічне приміщення вимагає особливої ​​уважності, тому робота по установці дверей, -  складна і копітка. Слід точно провести заміри отвору, а також врахувати інтенсивність використання дверей і умови їх експлуатації:

 • для захисту звичайного складського приміщення;
 • для використання в промислових приміщеннях, де потрібно дотримуватися підвищеної пожежної безпеки;
 • з метою убезпечення будівельного складу і т. п.

В процесі монтажу, дверна коробка, закріплюється за допомогою дюбелів. Для них повинні бути передбачені спеціальні отвори. Самостійне свердління не рекомендується, т.я. можна пошкодити захисне покриття коробки.

Високоякісні сталеві технічні двері в Києві на вигідних умовах

Вхідні технічні двері, виготовлені зі сталі, представлені в даному розділі каталогу нашого інтернет-магазину. Використовуючи зручний каталог, Ви зможете впорядкувати вироби за ціною і актуальністю, вивчивши варіанти, найбільш підходящі для конкретного приміщення. Щоб замовити і купити технічні двері потрібного типу, зверніть увагу на глухі моделі, полотна з протипожежним захистом, додатковою звукоізоляцією та інші варіанти. Вартість моделей залежить від їх параметрів, вибрати найбільш підходящий дверний комплект і оформити покупку можна в режимі онлайн.

 • 20.03.2019
 • Види технічних дверей PORTA | Польща
  11.02.2019
  Для громадських будівель ми пропонуємо звуковий дверний блок RW = 27 дБ або RW = 32 дБ (технічні двері і коробки), які, завдяки високим параметрам звукоізоляції є відмінним шумо-поглинач. Для приміщень з інтенсивним рухом ми рекомендуємо використовув...
 • Гіпсокартонний профіль і кріплення. Зроби ремонт сам
  28.11.2018
  Обшити стіни гіпсокартоном, змонтувати перегородку самостійно, та й взагалі зробити ремонт у себе вдома самостійно здається нездійсненним завданням для новачка. Особливо лякає ця думка, коли починаєш розбиратися в будівельних термінах і видах матеріа...