Ручки дверні

Придбати дверні ручки на Україні

Дверна ручка - фурнітура, без якої неможливо організувати зручну експлуатацію дверей. Сучасні виробники пропонують великий вибір даних виробів, які різняться між собою конструктивними нюансами, матеріалом, розмірами, дизайном. Тому підібрати найбільш підходящу модель для покупця не важко. Розглянемо найпоширеніші і найзручніші типи дверних ручок.

Ручки дверні: ціна, вибір

Відштовхуючись від конструкції, купити дверні ручки можна наступних видів:

 • Стаціонарні. Не впливають на роботу засувки або замка, встановлюються швидко, виконують тільки свою пряму функцію - зручні в користувані.
 • Нажимні. Ручки, в конструкції яких передбачений тиск, він відкриває або закриває засувку, яка утримує двері в закритому положенні. Щоб відчинити її, - досить повернути (опустити) рукоять.

Вартість виробів багато в чому залежить від матеріалів, з яких вони виготовлені, а також стилю виконання. Чим складніше дизайн моделі - тим вище ціна. Що стосується матеріалу, найбільш прийнятним варіантом для будь-якої експлуатації стане метал. Наряду з металевими ручками, покупцеві пропонуються ручки з різних сплавів, з використанням сталі або алюмінію.

Як встановити дверні ручки?

Установка здійснюється в наступному порядку:

 • заздалегідь готуються необхідні інструменти (це можуть бути дриль, гайковий ключ, викрутка, лінійка, плоска стамеска, олівець, лінійка);
 • розмітка - перш ніж стати до роботи, на дверному полотні відзначається передбачуване місце установки з урахуванням розміру комплекту;
 • свердління - здійснюється за допомогою дрилі, спочатку готується бічний отвір, відповідний розмірам конструкції, потім внутрішній і зовнішній;
 • розмічається і робиться потай для декоративної планки;
 • виріб збирається всередині дверного полотна і фіксується за допомогою саморізів, які часто йдуть в комплекті. Перед капітальною установкою рекомендується продути дверне полотно повітрям, щоб позбутися від утворенної стружки.

Порядок монтажу конструкції ручки рекомендуємо проводити по схемі:

 • спочатку встановити квадрат, через бокові отвори;
 • надягти рукоятки. В комплекті завжди передбачені права і ліва, кожну з них, по черзі, надягти на конструкцію квадрата і прикрутити до полотна, самонарізами.

Інтернет-магазин Віст: вибір дверних ручок на будь-який смак

Надійні дверні ручки в Україні представляє інтернет-магазин будівельно-оздоблювальних матеріалів Віст. У каталозі представлена ​​величезна кількість моделей (ACCENT, AGAT, CARO, EDEL, GRANIT, MINI, MINIMAX та інші) від таких виробників, як Porta, USK. На ручки дверні, ціна позначена біля кожного виробу, вона залежить від матеріалів, з яких вони виготовлені, складності конструкції, комплектації. Також Ви зможете замовити дверні ручки з Києва або будь-якого іншого міста - надається доставка. З умовами якої можна ознайомитися в спеціальному розділі нашого магазину.

 • Roсkfon - акустичні рішення для стель і стін з кам'яної вати
  11.05.2018
  Roсkfon - це підрозділ датської компанії ROСKWOOL® Intеrnаtionаl, яка є найбільшим в світі виробником кам'яної вати і знаходиться більше 75 років на ринку. Сукупність компаній ROСKWOOL, заснована в 1937 році, в даний час має 27 заводів з 9,3 тис....