Петлі і замки

 Петлі дверні: придбати на Україні

Петля забезпечує надійне кріплення дверного полотна, гарантуючи його зручну експлуатацію і безпеку незалежно від умов установки - будь то зовнішні або міжкімнатні двері. У більшості випадків, на двері потрібно монтувати дві петлі, іноді - три, якщо встановлюються більш тяжкі екземпляри. Більше кріплень, як правило,  - не потрібно. Незважаючи на всю простоту, купити петлі дверні можна у вигляді всіляких конструкцій.

 Якою може бути дверна петля?

По матеріалу, петлі можна розділити на два види:

  • Латунні. Доступні за ціною, реалізуються в різних відтінках - можуть імітувати бронзу, золото, мідь. Сучасні методи виробництва також дозволяють варіювати відтінками, отримуючи, наприклад, матовий-золотий, срібний матовий і т.п.
  • Сталеві. Мають більшу жорсткість і підходять для монтажу тяжких полотен або міжкімнатних дверей (в залежності від товщини виробу і виконання).

Найбільш поширеними видами петель є:

  • Карткові розбірні. Класика, має в наборі циліндри і пластинки. Циліндри вставляються, а пластинки кріпляться до дверей за допомогою саморізів. Головна перевага такої конструкції полягає в тому, що дверне полотно можна зняти не демонтуючи петлі. Вироби можуть бути право- або лівобічними.
  • Класичні універсальні. Являють собою конструкцію, схожу з класичною, але такі петлі, на двері, -  нероздільні. Їх називають універсальними, оскільки вони підходять для монтажу і на лівосторонні, і на правосторонні двері - в цьому перевага моделей.
  • Вворотні (напівшарнірні) петлі для дверей. Циліндри з шурупами з боків. Одна частина циліндрів монтується в дверну коробку, друга - в полотно. Після цього надівається наконечник (за бажанням), який закриває головки болтів. Головна перевага таких моделей - простий монтаж.
  • Приховані (3D). Вимагають попередньої підготовки виїмки в дверній коробці, оскільки вся конструкція розташовується в них. Підходять тільки для ідеально прямих полотен. Вони є найдорожчими, але зовсім непомітними, при зачинених дверях.

 Петлі дверні: ціна та особливості вибору в інтернет-магазині Віст

Вибрати й придбати дверні петлі, Ви можете вже зараз, в даному розділі нашого каталогу. Інтернет-магазин будівельно-оздоблювальних матеріалів Віст багато років працює на українському ринку, і пропонує будь-які рішення для своїх покупців, а саме:

  • моделі 3D;
  • напівшарнірні Prime;
  • Standard карточного типу.

Перш ніж придбати петлі на двері, завчасно потурбуйтеся про замовлення накладок і замків, які також представлені в нашому онлайн-каталозі. Якщо Вам сподобалася конкретна модель - ознайомтеся з нею більш докладно, оскільки кожен виріб забезпечений докладним описом, або задайте питання нашим консультантам.