Дверні коробки

Дверні коробки

Дверна коробка: придбати з доставкою по Україні

Важливою складовою будь-якого дверного комплекту є коробка - конструкція, яка кріпиться в дверний проріз. На встановлену основу монтується розпашне дверне полотно з використанням відповідної фурнітури. Коробка дверна може бути виготовлена ​​з різних матеріалів, мати особливий тип конструкції, розміри, тому підбирається індивідуально під певний тип приміщення.

Технічні нюанси

Перш ніж придбати дверну коробку, потрібно врахувати її габарити і розміри прорізу - висоту і ширину. Наприклад, для цегляної стіни з товщиною в 75 мм підходить коробка в межах 108-115 мм, для брусчатої ​​стіни, з дерева в 100 мм, підійде конструкція в 120 мм і т. П. Однак, даних стандартів можуть і не дотримуватися, ряд виробників пропонує варіанти в 80 мм і інші розмірні моделі, їх відповідність до певних отворів вказується в інструкції виробником.

Сучасні виробники пропонують коробки з високоміцних деревних матеріалів, металу (найчастіше з оцинкованого сталевого листа) з фіксованою або регульованою конструкцією. Дверна коробка поставляється в розібраному, готовому до установки вигляді, стандартний комплект включає в себе:

 • головні балки — 1 горизонтальна (або 2, якщо внабір входить порог) і 2 вертикальних;
 • лиштви певних розмірів.

Також в комплект може входити набір ущільнювачів, петель, ключів, гвинти та інші елементи, в залежності від складності конструкції і призначених умов експлуатації.

Як встановлювати дверні коробки?

Монтаж повинен відбуватися при дотриманні наступних умов: обробка приміщення повинна бути завершена; необхідно завчасно зняти заміри; поверхня отвору тверда і чиста. Дверний комплект може бути виготовлений з різних матеріалів, тому як коробка, так і двері з необхідною фурнітурою підбираються виходячи з умов монтажу: зовнішній отвір, міжкімнатні двері і т. п.
Установка проводиться в такому порядку:

 • збірка елементів коробки;
 • установка петель (відзначається попередньо);
 • фінальне з'єднання частин кріпильними елементами (повинно здійснюватися на рівній і твердій поверхні);
 • закріплення в прорізі (здійснюється з використанням будівельного рівня, при необхідності порожнечі заповнюються монтажною піною).

Придбати Дверні коробки в інтернет-магазині Віст

Придбати дверні коробки в Києві, Ви зможете відвідавши салон нашого інтернет-магазину. Перед вами високоякісна продукція від таких брендів, як Porta, Verte, Verto — кращих на сучасному ринку. Якщо Вас цікавить конкретна дверна коробка, ціна буде залежати від матеріалів, з яких вона виготовлена, а також типу конструкції. Визначитися з вибором допоможе докладний опис до кожної моделі і їх відповідність визначеним розмірам отворів. При виникненні труднощів ми завжди готові надати консультаційні послуги. 

 • 20.03.2019
 • Види технічних дверей PORTA | Польща
  11.02.2019
  Для громадських будівель ми пропонуємо звуковий дверний блок RW = 27 дБ або RW = 32 дБ (технічні двері і коробки), які, завдяки високим параметрам звукоізоляції є відмінним шумо-поглинач. Для приміщень з інтенсивним рухом ми рекомендуємо використовув...
 • Гіпсокартонний профіль і кріплення. Зроби ремонт сам
  28.11.2018
  Обшити стіни гіпсокартоном, змонтувати перегородку самостійно, та й взагалі зробити ремонт у себе вдома самостійно здається нездійсненним завданням для новачка. Особливо лякає ця думка, коли починаєш розбиратися в будівельних термінах і видах матеріа...