Розсувна система METAL Розсувна система METAL
387

Настінна система.Металева система для розсувних дверей призначена для ввстановлення з усіма міжкімнатними дверними полотнами (в версії виконання „розсувні”) всюди, де концепція дизайну або обмежений простір не дозволяють встановити розпашні двері.

КОНСТРУКЦІЯ СИСТЕМИ

Система складається з дверної коробки Кутовий Великий (варіант "тунель": тобто без петель, замкового отвору і врізу для прокладки), прилаштовують до стіни товщиною 100 мм, направляючої з роликами і декоративної накладки, яка маскує направляючу з роликами і обмежувальної балки. Всі елементи виготовлені з оцинкованого сталевого листа і поставляються в картонній упаковці на місце здійснення самостійної збірки.

РОЗМІРИ ПОЛОТНА:

600 х 2000 мм
700 х 2000 мм
800 х 2000 мм
900 х 2000 мм
1000 х 2000 мм

АКСЕСУАРИ В ЦІНІ СИСТЕМИ

 • Самоклеючий щітковий ущільнювач
 • Елемент, що спрямовує і стабілізує полотно по вертикалі (кріпиться до підлоги)

ДВЕРНА КОРОБКА

 • „60”, „70”, „80”, „90” „100”.

Універсальний комплект (без лівого або правого боку), виготовляється у варіанті монтажу на готовій підставці (підлозі) - рівень "0". Напрямок руху полотна можна змінити шляхом пригвинчення обмежувальної балки з лівого або правого боку дверної коробки.

ДОПЛАТИ

 • система синхронизації зачиняння полотен в двостворчатихх дверях
 • натуральне покриття (шпон) Дуб Білий (RAL 9016)

УВАГА!Систему METAL можна встановлювати з будь-яким полотном з коллекції Porta в варіанті розсувне, (пересувне, зсувне).

Зателефонуйте мені
 • Від:
  Відгук:
  Плюси:
  Мінуси:
  Рейтинг: гірше краще